Přeskočit navigaci

NejNákup.cz umožňuje vyhledat a porovnat zboží a eshopy, srovnat ceny, najít levné prodejce či výhodné ceny

Zboží Eshopy

Hledat ve zboží NejNákup.cz   (prohledáváme 6656676 položek zboží z 1130 eshopů)

   Co hledáte?      Nápověda 

Jste tady: NejNákup > Božena Němcová; Adolf Kašpar: Babička > Detail zboží Božena Němcová; Adolf Kašpar: Babička

Filtr: Hledaný text

 


Filtr: Ceny

100 Kč až 999 Kč (13)
Od Do  


Božena Němcová; Adolf Kašpar: Babička

Název:

Božena Němcová; Adolf Kašpar: Babička

Koupit zboží v internetovém obchodě
Božena Němcová; Adolf Kašpar: Babička
Zvětšit obrázek
Božena Němcová; Adolf Kašpar: Babička
Graf historie ceny
Popis:
(dle prodejce)
LÍPA Vizovice<br/>Kniha, čeština, 276 stran<br/>
   
Prodejce: iBookShop.cz Více informací o eshopu
Přejít do katalogu
Doporučit zboží
Najít podobné zboží
Cena zboží: 236 Kč s DPH (214 Kč bez DPH)

Informace zde uvedené jsou dodány přímo prodejcem. NejNákup.cz není zodpovědný za jejich správnost. Za správnost ručí prodejce.


Podobné zbožíCena s DPH [Kč]
    
BABIČKA - Božena Němcová

BABIČKA - Božena Němcová

. Božena Němcová . BABIČKA. Obrazy venkovského života.. Svoboda, Praha, 1987. 206 stran, původní vazba, velký formát. 1. vydání. Ilustrace : Adolf Kašpar.. Stav : velmi dobrý. nbsp
149,-
Knihynainternetu.cz
BABIČKA - Božena Němcová

BABIČKA - Božena Němcová

. Božena Němcová . BABIČKA. Obrazy venkovského života.. SNDK, Praha, 1957. 208 stran, původní vazba, velký formát. 25. vydání. Ilustrace : Adolf Kašpar.. Stav : obálka chybí, jinak dobrý ...
159,-
Knihynainternetu.cz
BABIČKA - Božena Němcová

BABIČKA - Božena Němcová

. Božena Němcová . BABIČKA. Obrazy venkovského života. SNDK, Praha, 1961. 206 stran, původní vazba, velký fomát. 27. vydání. Ilustrace : Adolf Kašpar.. Stav : obálka chybí, jinak velmi ...
150,-
Knihynainternetu.cz
Babička - Němcová Božena

Babička - Němcová Božena

Barevné ilustrace Adolf Kašpar. Ppl.vazba, velmi dobrý stav. Praha 1940 Česká grafická Unie 4°,241s.,váz.
300,-
Knihynainternetu.cz
Babička - Božena Němcová

Babička - Božena Němcová

Albatros, Praha, 1977, originální celoplátěná vazba přebal chybí, jinak velmi dobrý stav, ilustrace Adolf Kašpar, graficky upravil Z.Mlčoch, 206 stran,
220,-
Knihynainternetu.cz
Babička - Božena Němcová

Babička - Božena Němcová

Nákladem České grafické společnosti Unie, Praha, 1941, originální pevná vazba plátěným hřbetem, velmi dobrý stav, zažloutlé listy, ilustrace Adolf Kašpar, 241 stran,
760,-
Knihynainternetu.cz
Babička - Božena Němcová

Babička - Božena Němcová

Státní nakladelství krásné literatury a umění, Praha, 1958, ilustrace Adolf Kašpar, originální celoplátěná vazba, chybí přebal, vazba odřená, dolní část hřbetu utržena, 217 stran
110,-
Knihynainternetu.cz
BABIČKA - Božena Němcová

BABIČKA - Božena Němcová

Obrazy venkovského života.. SNDK, Praha, 1953 206 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Ilustrace : Adolf Kašpar. Stav : obálka poškozena, natržena, na hřbetu chybí cca 2x4 cm, uvnitř ...
240,-
Knihynainternetu.cz
Babička

Babička

Božena Němcová ; Adolf Kašpar LÍPA Vizovice Kniha, čeština, 276 stran
233,-
Knihkupectví Daniela
Babička

Babička

Božena Němcová ; Adolf Kašpar Odesíláme 18.11.2011 LÍPA Vizovice Kniha, čeština, 276 stran
201,-
Knihy na síti
Babička

Babička

Autor: Božena Němcová, Adolf Kašpar; LÍPA Vizovice; ISBN: 80-901199-6-4; &nbsp;
205,-
Knihkupectví NaVysokou.cz
Babička

Babička

<a href="/exec/search.aspx?exps=Bo%c5%beena+N%c4%9bmcov%c3%a1&SearchType=1">Božena Němcová</a>; <a href="/exec/search.aspx?exps=Adolf+Ka%c5%a1par&SearchType=1">Adolf Kašpar</a><br/>LÍPA ...
229,-
Knihkupectví Chrpa

Nalezeno: 12 položek zboží
Seřazeno: RELEVANCE, cena

Strana: 1
Zobrazit: 20 / 30 / 50 položek na straně