Přeskočit navigaci

NejNákup.cz umožňuje vyhledat a porovnat zboží a eshopy, srovnat ceny, najít levné prodejce či výhodné ceny

Zboží Eshopy

Hledat ve zboží NejNákup.cz   (prohledáváme 6656676 položek zboží z 1130 eshopů)

   Co hledáte?      Nápověda 

Jste tady: NejNákup > Divá Bára Němcová Božena > Detail zboží Divá Bára - Němcová Božena

Filtr: Hledaný text

 


Filtr: Ceny

10 Kč až 999 Kč (24)
1000 Kč a více (1)
Od Do  


Filtr: Eshop (prvních 20)

Knihynainternetu.cz (18)
Dobré knihy (3)
Knihkupectví NaVysokou.cz (2)
knihkupec.com (1)
Mazlík (1)


Divá Bára - Němcová Božena

Název:

Divá Bára - Němcová Božena

Koupit zboží v internetovém obchodě
Divá Bára - Němcová Božena
Zvětšit obrázek
Divá Bára - Němcová Božena
Graf historie ceny
Popis:
(dle prodejce)
vazba poloplátěná . . ,77 stran,rok 1951 ,místo vydání : Praha ,vydavatel SNDK ,stav dobrý ,
Ilustrace Karel Müller
   
Prodejce: Knihynainternetu.cz Více informací o eshopu
Přejít do katalogu
Doporučit zboží
Najít podobné zboží
Cena zboží: 163 Kč s DPH (163 Kč bez DPH)

Informace zde uvedené jsou dodány přímo prodejcem. NejNákup.cz není zodpovědný za jejich správnost. Za správnost ručí prodejce.


Podobné zbožíCena s DPH [Kč]
    
DIVÁ BÁRA - Němcová Božena

DIVÁ BÁRA - Němcová Božena

DIVÁ BÁRA - Němcová Božena
68,-
Do eShopu
Divá Bára - NĚMCOVÁ Božena

Divá Bára - NĚMCOVÁ Božena

Rok vydání : 1983 Poznámka :A6
230,-
Knihynainternetu.cz
Krásná literatura -  Divá Bára - Němcová Božena

Krásná literatura - Divá Bára - Němcová Božena

Divá Bára
138,-
Do eShopu
Divá Bára - Božena Němcová

Divá Bára - Božena Němcová

Československý spisovatel, Praha, 1983, celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav, typografie Oldřich Hlavsa, kresby na obálce a předsádkách Jan Kudláček, 272 stran.
210,-
Knihynainternetu.cz
POVÍDKY (KARLA, DIVÁ BÁRA, CHUDÍ - Němcová, Božena

POVÍDKY (KARLA, DIVÁ BÁRA, CHUDÍ - Němcová, Božena

Karla, Divá Bára, Chudí lidé, Dobrý člověk, Pan učitel Rok :1974
150,-
Knihynainternetu.cz
Krásná literatura -  Divá Bára - Božena Němcová

Krásná literatura - Divá Bára - Božena Němcová

Divá Bára
201,-
Do eShopu
Divá Bára/Bára L Enfant sauvage   - Božena Němcová

Divá Bára/Bára L Enfant sauvage - Božena Němcová

Vazba : nepůvodní, polokožená, 111 stran.Vydavatel : Jan Laichter, Praha, 1924. Popis stavu : Zachovalý . Poznámka : česko-francouzsky .
240,-
Knihynainternetu.cz
Divá Bára a jiné prózy - Božena  Němcová

Divá Bára a jiné prózy - Božena Němcová

Československý spisovatel, Praha, 1987, edice Slunovrat, svazek 55, celoplátěná vazba spřebalem, velmi dobrý stav, lehce zažloutlý a odřený obal, kresby na obálce a předsádkách Jan Kudláček, ...
210,-
Knihynainternetu.cz
Divá Bára a jiné povídky - Božena Němcová

Divá Bára a jiné povídky - Božena Němcová

Kvasnička a Hampl, Praha, 1928, originální pevná vazba, dobrý stav, vazba odřená, místy skvrny, 217 stran
100,-
Knihynainternetu.cz
Divá Bára a jiné prózy - Božena němcová

Divá Bára a jiné prózy - Božena němcová

Československý spisovatel, Praha, 1987, edice Slunovrat, svazek 55, celoplátěná vazba spřebalem, výborný stav, kresby na obálce a předsádkách Jan Kudláček, typografie Oldřich hlavsa, 256 ...
240,-
Knihynainternetu.cz
Pan učitel/ Chýše pod horami/ Divá Bára/ Rozárka (A4, Oppl, 172 s.) - Němcová Božena

Pan učitel/ Chýše pod horami/ Divá Bára/ Rozárka (A4, Oppl, 172 s.) - Němcová Božena

1941 K. Hloušek, napsáno v jazyce: Česky
330,-
Knihynainternetu.cz
Pět povídek Boženy Němcové-Pan učitel, Chudí lidé, Dobrý člověk, Divá Bára, Chýže pod horami   - Božena Němcová

Pět povídek Boženy Němcové-Pan učitel, Chudí lidé, Dobrý člověk, Divá Bára, Chýže pod horami - Božena Němcová

Vazba : nepůvodní, poloplátěná, 235 stran.Vydavatel : Bohumil V. Hladký, Praha, 1945. Popis stavu : Zachovalý .
220,-
Knihynainternetu.cz
Divá Bára (Oppl, 80 s., ob a il. K. Müller) - Němcová Božena

Divá Bára (Oppl, 80 s., ob a il. K. Müller) - Němcová Božena

1950 SNDK, napsáno v jazyce: Česky
230,-
Knihynainternetu.cz
Karla-Pan učitel, Divá Bára, Dobrý člověk, Rozárka (Ocpl, 326 s., il. F. Horník) - Němcová Božena

Karla-Pan učitel, Divá Bára, Dobrý člověk, Rozárka (Ocpl, 326 s., il. F. Horník) - Němcová Božena

b.d. V.Šeba, napsáno v jazyce: Česky
270,-
Knihynainternetu.cz
Pět povídek Boženy Němcové (Pan učitel, Chudí lidé, Dobrý člověk, Divá Bára, Chyže p. horami, Oppl, b. ob., il. V. Souček) - Němcová Božena

Pět povídek Boženy Němcové (Pan učitel, Chudí lidé, Dobrý člověk, Divá Bára, Chyže p. horami, Oppl, b. ob., il. V. Souček) - Němcová Božena

1945 B. Hladký, napsáno v jazyce: Česky
400,-
Knihynainternetu.cz
Divá Bára

Divá Bára

Autor: Božena Němcová, I. Karasová-Třísková; KNIŽNÍ EXPRES; ISBN: 80-86132-62-5;  
157,-
Knihkupectví NaVysokou.cz
Divá Bára

Divá Bára

Autor: Božena Němcová Vydání: 1983 Stav: ušpiněná Obsah: Známá povídka od B. Němcové zpracovává dodnes aktuální tematiku života „odlišného“ člověka ve společnosti. Bára je milá
30,-
Mazlík
Divá Bára a jiné povídky-Dobrý člověk, Chyže pod horami, Sestry,  Dlouhá noc, Cesta z pouti (Oppl, 274 s., il. P. Černý) - Němcová Božena

Divá Bára a jiné povídky-Dobrý člověk, Chyže pod horami, Sestry, Dlouhá noc, Cesta z pouti (Oppl, 274 s., il. P. Černý) - Němcová Božena

1940 Hokr, napsáno v jazyce: Česky
270,-
Knihynainternetu.cz
Povídky - Němcová Božena

Povídky - Němcová Božena

vazba poloplátěná . . ,278 stran,rok 1960 ,místo vydání : Praha ,vydavatel SPN ,stav výborný , Karla, Divá Bára, Chudí lidé, Dobrý člověk, Pan učitel
97,-
Knihynainternetu.cz

Nalezeno: 24 položek zboží
Seřazeno: RELEVANCE, cena

Strana: 1 | 2 > >>
Zobrazit: 20 / 30 / 50 položek na straně