Ilustroval Jiří Kolář.Graficky upravil Josef Týfa.Vydala Mladá fronta ,nakladatelství ČSM,Praha 1966,mimo edici.První vydání,stran 184,6 hlubotiskových příloh.Původní celoplátěná vazba ...1 150,-Knihynainternetu.cz
Ilustroval Jiří Kolář.Graficky upravil Josef Týfa.Vydala Mladá fronta ,nakladatelství ČSM,Praha 1966,mimo edici.První vydání,stran 184,6 hlubotiskových příloh.Původní celoplátěná vazba ...850,-Knihynainternetu.cz
Vazba : původní, celoplátěná, 130 stran, obálka chybí.Vydavatel : Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1962. Popis stavu :
Zachovalý . Poznámka :
ilustroval Kamil Lhoták, převyprávěl ...260,-Knihynainternetu.cz
Ilustroval Jiří Kolář.Graficky upravil Josef Týfa.Vydala Mladá fronta ,nakladatelství ČSM,Praha 1966,mimo edici.První vydání,stran 184,6 hlubotiskových příloh.Původní celoplátěná vazba ...1 150,-Knihynainternetu.cz
Nakladatel : Paseka. Edice :Dílo Jiřího Koláře . ISBN : 80-7185-535-9. EAN : 9788071855354. Formát :
112 stran,
19x12cm,
česky,
vázaná vazba. Rok vydání :2002 ...116,-Knihynainternetu.cz
Paseka - Praha a Litomyšl 2002 - Dílo Jiřího Koláře sv.11 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.200,-Knihynainternetu.cz
Životopisná a bibliografická data sestavil V.Burda,foto Jan Ságl.Vydal OBELISK nakladatelství umění a architektury, Praha 1970,3.svazek edice Situace,první vydání.Grafická úprava Josef Týfa,44 ...1 240,-Knihynainternetu.cz
Životopisná a bibliografická data sestavil V.Burda,foto Jan Ságl,vydal OBELISK nakladatelství umění a architektury, Praha 1970,3.svazek edice Situace,první vydání.Grafická úprava Josef Týfa,44 ...1 150,-Knihynainternetu.cz
Výbor z díla. Verše z let 1937-1947. Úplné znění sbírek Křestný list, Sedm kantát, Limb a jiné básně, Ódy a variace, Dny v roce. Obálka a vazba Václav Sivko. Graficky upravil Jan Wild. ...1 150,-Knihynainternetu.cz
Vydala Mladá fronta, Praha 1968, edice Současné poezie, Cesty, svazek 100. Přebal a vazbu navrhl Václav Sivko, graficky upravil Miroslav Fulín. Vydání první, stran 80. Původní celoplátěná ...1 150,-Knihynainternetu.cz
Životopisná a bibliografická data sestavil V.Burda,foto Jan Ságl,vydal OBELISK nakladatelství umění a architektury, Praha 1970,3.svazek edice Situace,první vydání.Grafická úprava Josef Týfa,44 ...1 700,-Knihynainternetu.cz
Český spisovatel; 42,-Knihkupectví NaVysokou.cz
Anotace:
Návody k upotřebení jsou hravým experimentem básníka a výtvarníka Jiřího Koláře. Autor si v šedesátých letech osahával hranice slova i touto "návodovou" poezií. Hlavní ...106,-
SNDK, Praha, 1968, zvrdá plátěnná vazba, bez přebalu, dobrý stav, ilustroval Kamil Lhoták, 127 str.200,-Knihynainternetu.cz
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1968, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, potrhaný přebal, ilustroval Kamil Lhoták, 127 stran.270,-Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1962240,-Knihynainternetu.cz
Dr. R. Rebstöck, Sušice, 2003, Povídky/fejetony, 1. vydání, ilustrace a obálka Zuzana Holečková, pevná vazba, výborný stav, 117 stran.190,-Knihynainternetu.cz
R. Rebstöck, Sušice, 2004, povídky, fejetony, ilustrace a obálka Zuzana Holečková, 115 stran.190,-Knihynainternetu.cz
Dr. R. Rebstöck, Sušice, 2003, Povídky/fejetony, 1. vydání, ilustrace a obálka Zuzana Holečková, pevná vazba, výborný stav, 117 stran, dedikace a podpis autora.240,-Knihynainternetu.cz
Nakladatel: Gallery.
ISBN: 80-86010-47-3, EAN: 9788086010472.
Rok vydání: 2002. Původní brož s množstvím obrazového materiálu, 115 stran. Velmi dobrý stav.590,-Knihynainternetu.cz
Dokořán 2007, edice MOCCA<br/>Kniha, čeština, 80 stran<br/>110,-iBookShop.cz
ODEON 2010<br/>Kniha,čeština, 128 stran<br/>140,-iBookShop.cz
Rok vydání : 1993 Poznámka :A 4900,-Knihynainternetu.cz
Popis stavu :
výborný . Poznámka :
Množství bar. vyobrazení. .490,-Knihynainternetu.cz
vázaná, 192 stran, 12 times 20 cm, česky
Nakladatel . :
Herrmann amp synové
Format . : 12 times 20 cm
Vydano :
2002
Fantastický román z dob rudolfínských-magický ...155,-Knihynainternetu.cz
Gallery; ISBN: 8086010473; 322,-Knihkupectví NaVysokou.cz
Výbor z povídek Přebal (s použitím ilustrace J. Koláře) a vazbu navrhl Miroslav Váša.Edice Máj, knihovna českoslovesnké mládeže, svazek 72,vydala Mladá fronta, Praha 1969. První vydání! ...850,-Knihynainternetu.cz
Návod k upotřebení Návody k upotřebení jsou hravým experimentem básníka a výtvarníka Jiřího Koláře. Autor si v šedesátých letech osahával hranice slova i touto"návodovou" ...108,-
Haškova Praha83,-
SNDK, Praha, 1968,2. vydání, ilustrace Kamil Lhoták, celoplátěná vazba s poškozeným papírovým přebalem, 127 stran.390,-Knihynainternetu.cz
VydalČeskoslovenský spisovatel v Praze 1957, edice České básně, svazek 162. Obálku, vazbu a typografickou úpravu navrhl Josef Kaplický. Vydání první. Stran 126. Původní celoplatěnná vazba ...1 150,-Knihynainternetu.cz
VydalČeskoslovenský spisovatel v Praze 1957, edice České básně, svazek 162. Obálku, vazbu a typografickou úpravu navrhl Josef Kaplický. Vydání první. Stran 124. Původní celoplatěnná vazba ...1 150,-Knihynainternetu.cz
Vydalo nakladatelství Dialog, Praha 1969 v edici Křižovatka,vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem.Nestránkováno,cca 100 stran, z nichž polovina je tvořena reprodukcemi koláží. ...2 300,-Knihynainternetu.cz
VydalČeskoslovenský spisovatel v Praze 1957, edice České básně, svazek 162. Obálku, vazbu a typografickou úpravu navrhl Josef Kaplický. Vydání první. Stran 124. Původní celoplatěnná vazba ...950,-Knihynainternetu.cz
Vydalo nakladatelství Dialog, Praha 1969 v edici Křižovatka,vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem.Nestránkováno,cca 100 stran, z nichž polovina je tvořena reprodukcemi koláží. ...1 700,-Knihynainternetu.cz
Index, Kolín 1984. První vydání. Původní brož, 79 stran textu + část Kolářova souboru Kafkova Praha (cca 30 stran), menší 8°. Pěkný stav (viz foto)!1 700,-Knihynainternetu.cz
Index, Kolín 1984. První vydání. Původní brož, 79 stran textu + část Kolářova souboru Kafkova Praha (cca 30 stran), menší 8°. Dobrý stav (viz foto), některé listy obrazové přílohy uvolněny ...1 150,-Knihynainternetu.cz
VydalČeskoslovenský spisovatel v Praze 1957, edice České básně, svazek 162. Obálku, vazbu a typografickou úpravu navrhl Josef Kaplický. Vydání první. Stran 124. Původní celoplatěnná vazba ...550,-Knihynainternetu.cz
Nakladatel : Avicenum
Rok vydání (číslo vydání) : 1976 ()245,-Knihynainternetu.cz
Nakladatel : SNDK
Rok vydání (číslo vydání) : 1962 ()465,-Knihynainternetu.cz
Literatura hodnotí své tvůrce na podkladě uměleckého výkonu, společenského postavení, mimořádnosti charakteru. Takovou osobností byl Jiří Kolář. Ne namyšlenost, ale prostota ve velikosti ...222,-Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1968 Poznámka :il. Sivko600,-Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1983 Poznámka :Arkýř sv. 81 600,-Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1990330,-Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1965 Poznámka :A 6800,-Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1968 Poznámka :A 6600,-Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1986 Poznámka :PmD1 250,-Knihynainternetu.cz
Vazba : původní, brožovaná, 79 stran.Vydavatel : Pražská imaginace, Praha, 1984. Popis stavu :
velmi dobrý . Poznámka :
vydáno ve spolupráci s nakladatelstvím INDEX jako dotisk původního ...520,-Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1985 Poznámka :68 Publ. sv. 1602 600,-Knihynainternetu.cz