Přeskočit navigaci
   NejNákup.cz umožňuje vyhledat a porovnat zboží a eshopy, srovnat ceny, najít levné prodejce či výhodné ceny
Zboží Eshopy Katalog Letenky

Hledat ve zboží NejNákup.cz   (prohledáváme 5494558 položek zboží z 1149 eshopů)

   Co hledáte?      Nápověda 

Jste tady: NejNákup > Piatnik Veselý statek > Detail zboží Piatnik Veselý statek

Filtr: Hledaný text

 


Filtr: Ceny

100 Kč až 999 Kč (2)
Od Do  


Filtr: Eshop (prvních 20)

Internetový obchodní dům MIJA (1)
Starbrana.cz (1)


Piatnik Veselý statek

Název:

Piatnik Veselý statek

Koupit zboží v internetovém obchodě
Piatnik Veselý statek
Zvětšit obrázek
Piatnik Veselý statek
Graf historie ceny
Popis:
(dle prodejce)
Veselý statek
Pro 2 – 4 hráče od 4 let
Vyveď zvířátka, která jsou nakreslená na Tvých kartách, z trojrozměrné stodoly a zaveď je na pastvu. Zvíře můžeš ale vyvést až poté, co najdeš dva stejné předměty pod balíky slámy. Vyhrává hráč, který jako první zavede na pastvuvšechna svá tři zvířátka.
Hra obsahuje: pastvinu - herní plán (4 díly), trojrozměrnou stodolu (2 díly), 12 dřevěných zvířátek (3 krávy, 3 prasata, 3 koně, 3 ovce), 1 kostku, 20 balíků slámy (+ 1 náhradní), 12 karet se zvířátky (+ 1 náhradní), pravidla hry.
Cíl hry: najít dva stejné předměty pod balíky slámy a vyměnit je za tři zvířátka, která jsou vyobrazena na hráčových kartách. Zvířátka zavést na pastvu.
Příprava: na stole spoj čtyři díly pastviny do kruhu. Slož stodolu a postav ji doprostřed herního plánu do zářezů (obr. 1 +2). Na okraji pastviny je žlutými kolečky vyznačená cesta. Na ní rozestav figurky zvířátek: 1 krávu, 1 koně, 1 prasátko a 1 ovci. Mezi zvířátky nech vždy 4 políčka volná. Zbylá zvířátka dej do stodoly. Balíky slámy promíchej a polož je vedle žlutých políček mimo pastvinu tak, aby předměty skryté pod slámou nebyly vidět. Zamíchej karty s obrázky zvířat a každému hráči rozdej 3 karty. Díky těmto kartám hráči vědí, která zvířátka musejí sbírat (zavést na pastvu). Své karty neukazuj soupeřům.
Průběh hry: začíná nejmladší hráč.Hodí kostkou. Pokud padne jednička, vyvede ze stodoly jedno zvířátko podle vlastního výběru. Pokud padne jiná hodnota, popojde po směru hodinových ručiček kterýmkoliv zvířetem na cestě o tolik žlutých políček, kolik ukazuje kostka (obr. 4). Když na tomto políčku stojí jinézvíře, postaví svou figurku na nejbližší volné políčko. Podívá se, který předmět se skrývá pod balíkem slámy vedle políčka (obr. 5). Poté se otočením dalšího balíku slámy pokusí najít stejný předmět (obr. 6). Mohou nastat tyto situace: najde dva stejné předměty a zvíře, kterým táhl, je vyobrazeno na jedné z jeho karet – zvířátko si vezme a společně s kartou ho odloží stranou (zavede ho na pastvu). Potom je na řadě další hráč.
Pozor: hráč si nesmí vzít zvíře, které není vyobrazeno na jedné z jeho karet. Ke každé kartě také patří pouze jedno zvíře. najde dva stejné předměty, ale zvíře, kterým táhl, není vyobrazeno ani na jedné z jeho karet - vyvede ze stodoly jedno zvíře podle vlastního výběru, postaví ho na jakékoliv žluté políčko a jeho tah je ukončen. Když už není žádné zvíře ve stodole, je na řadě další hráč. Nenajde dva stejné předměty - jeho tah je ukončen a na řadě je další hráč. Po každém ukončeném tahu se balíky slámy opět otočí tak, aby předměty skryté pod slámou nebyly vidět. Pokud nejsou na cestě žádná zvířata, čeká se, až některému hráči padne jednička, aby mohl vyvést zvířátko ze stodoly na cestu. V momentě, kdy ve stodole není žádné zvíře, má už hod jedničky stejný význam jako hod jakékoliv jiné hodnoty - hráč popojde se zvířátkem ojedno políčko.
Konec hry: vyhrává hráč, který jako první zavede na pastvu všechna tři zvířátka, která jsou nakreslená na jeho kartách.
Varianta pro mladší hráče: hraje se bez karet s vyobrazenými zvířátky. Vyhrává hráč, který jako první zavede na pastvu libovolná tři zvířátka.
   
Prodejce: Do eShopu  Starbrana.cz Více informací o eshopu
Doporučit zboží
Najít podobné zboží
Cena zboží: 370 Kč s DPH (311 Kč bez DPH)

Informace zde uvedené jsou dodány přímo prodejcem. NejNákup.cz není zodpovědný za jejich správnost. Za správnost ručí prodejce.


Podobné zbožíCena s DPH [Kč]
    
Piatnik Veselý statek

Piatnik Veselý statek

Veselý statek Pro 2 4 hráče od 4 let Vyveď zvířátka, která jsou nakreslená na Tvých kartách, z trojrozměrné stodoly a zaveď je
329,-
Internetový obchodní dům MIJA

Nalezeno: 1 položka zboží
Seřazeno: RELEVANCE, cena

Strana: 1
Zobrazit: 20 / 30 / 50 položek na straně