Přeskočit navigaci

NejNákup.cz umožňuje vyhledat a porovnat zboží a eshopy, srovnat ceny, najít levné prodejce či výhodné ceny

Zboží Eshopy

Hledat ve zboží NejNákup.cz   (prohledáváme 6656676 položek zboží z 1130 eshopů)

   Co hledáte?      Nápověda 

Jste tady: NejNákup > Pohorská vesnice Božena Němcová > Detail zboží Pohorská vesnice - Božena Němcová

Filtr: Hledaný text

 


Filtr: Ceny

10 Kč až 999 Kč (66)
1000 Kč a více (2)
Od Do  


Filtr: Eshop (prvních 20)

Knihynainternetu.cz (65)
Dobré knihy (2)
Knihkupectví NaVysokou.cz (1)


Pohorská vesnice - Božena Němcová

Název:

Pohorská vesnice - Božena Němcová

Koupit zboží v internetovém obchodě
Pohorská vesnice - Božena Němcová
Zvětšit obrázek
Pohorská vesnice - Božena Němcová
Graf historie ceny
Popis:
(dle prodejce)
Nakladatel : Albatros
Rok vydání (číslo vydání) : 1973 ()
   
Prodejce: Knihynainternetu.cz Více informací o eshopu
Přejít do katalogu
Doporučit zboží
Najít podobné zboží
Cena zboží: 195 Kč s DPH (195 Kč bez DPH)

Informace zde uvedené jsou dodány přímo prodejcem. NejNákup.cz není zodpovědný za jejich správnost. Za správnost ručí prodejce.


Podobné zbožíCena s DPH [Kč]
    
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

r.1996. Vydavatel : Knižní klub
80,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

K. Holoušek, praha, 1940, originální pevná vazba, velmi dobrý stav, odřený hřbet, lehce odlepené předsádky, 272 stran, povídka ze života lidu venkovského, doplněno ilustracemi.
130,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

nakladatel I. L. Kober, Praha, rok vydání neuveden, původní celoplátěná zdobená vazba, dobrý stav-vazba zašlá, odřená, 268 stran
170,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

Nakladatel : L. Mazáč Rok vydání (číslo vydání) : 1941 ()
245,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

z401,Nákladem České grafické unie a.s. v Praze 1939, Povídka ze života lidu venkovského, páté vydání,ilustroval Adof Kašpar
780,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

Nakladatelství Vojtěch Šeba, ilustroval Fr. Horník, akad. malíř, ražená vazba
270,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

x115,Josef Hokr 1940,ilustrace PavelČerný,razítka
145,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

A. Böhm, Praha, 1946, obálka a ilustrace V. Kocourek, povídka ze života lidu venkovského, originální pevná vazba, přebal chybí, pošpiněné listy, jinak velmi dobrý stav, 179 stran
180,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1958, ilustrace Adolf Kašpar, povídka ze života lidu venkovského, originální celoplátěná vazba, přebal chybí, mírně pošpiněná vazba, jinak ...
200,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

L. Mazáč, Praha, 1940, ilustrace a vazba Josef Vodrážka, původní kartonová vazba s plátěným hřbetem, vazba na rozích odřená, na přední straně vytržen list bez textu (za předsádkou), ...
200,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

Nakladatel : V.Šeba
295,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

Nakladatel : Jos. Hokr Rok vydání (číslo vydání) : 1940 () Popis : poškozená obálka
195,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

Nakladatel :Česká grafická unie Rok vydání (číslo vydání) : 1939 ()
195,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

Jos. R. Vilímek, Praha, 1941, ilustrace F. Vrobel, povídky ze života venkovského lidu, originální pevná vazba, přebal chybí, velmi dobrý stav, 214 stran
270,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

Nakladatel : L. Mazáč Rok vydání (číslo vydání) : 1940 ()
195,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice  - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

Vazba : původní, celoplátěná, 162 stran, s obálkou.Vydavatel : Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1958. Popis stavu : Zachovalý, mírně opotřebovaná obálka .
150,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice   - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

Vazba : původní, celoplátěná, 250 stran.Vydavatel : L. Mazáč, Praha, 1940. Popis stavu : Zachovalý, ohnuté rohy . Poznámka : ilustrace Jaroslav Vodrážka .
200,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice   - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

Vazba : původní, celoplátěná, 160 stran.Vydavatel : Česká grafická Unie, Praha, 1921. Popis stavu : Zachovalý, povolená vazba . Poznámka : Ilustroval Adolf Kašpar .
240,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice   - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

Vazba : původní, celoplátěná, 272 stran, s obálkou.Vydavatel : L. Mazáč, Praha, 1939. Popis stavu : Zachovalý, mírně otrhaná obálka . Poznámka : Ilustrace J. Vodrážka .
140,-
Knihynainternetu.cz
Pohorská vesnice   - Božena Němcová

Pohorská vesnice - Božena Němcová

Vazba : původní, celoplátěná, 160 stran.Vydavatel : Česká grafická Unie, Praha, 1926. Popis stavu : Výborný . Poznámka : ilustrace Adolf Kašpar .
320,-
Knihynainternetu.cz

Nalezeno: 67 položek zboží
Seřazeno: RELEVANCE, cena

Strana: 1 | 2 | 3 | 4 > >>
Zobrazit: 20 / 30 / 50 položek na straně