Přeskočit navigaci

NejNákup.cz umožňuje vyhledat a porovnat zboží a eshopy, srovnat ceny, najít levné prodejce či výhodné ceny

Zboží Eshopy

Hledat ve zboží NejNákup.cz   (prohledáváme 6656676 položek zboží z 1130 eshopů)

   Co hledáte?      Nápověda 

Jste tady: NejNákup > Spála > Detail zboží Spála

Spála

Název:

Spála

Koupit zboží v internetovém obchodě
Spála
Zvětšit obrázek
Spála
Graf historie ceny
Popis:
(dle prodejce)
Kterak povstává, kterak se předchází a léčí . Alois Hynek, Praha nedatováno. br/
Orig. sešit, 34 stran, 19x12. br/ Stav: ušpiněná, na několika místech natržená, uvolněná vazba, ohnuté orhy, zažloutlé strany. br/
   
Prodejce: Knihynainternetu.cz Více informací o eshopu
Přejít do katalogu
Doporučit zboží
Najít podobné zboží
Cena zboží: 240 Kč s DPH (240 Kč bez DPH)

Informace zde uvedené jsou dodány přímo prodejcem. NejNákup.cz není zodpovědný za jejich správnost. Za správnost ručí prodejce.


Podobné zbožíCena s DPH [Kč]
    
Špála Václav - kol.

Špála Václav - kol.

240,-
Knihynainternetu.cz
Jiří Kotalík - Václav Špála

Jiří Kotalík - Václav Špála

240,-
Knihynainternetu.cz
Národní umělec: Václav Špála

Národní umělec: Václav Špála

Rok vydání : 1947 Poznámka :katalog výstavy
350,-
Knihynainternetu.cz
Špála Václav - KOTALÍK Jiří

Špála Václav - KOTALÍK Jiří

Rok vydání : 1972
300,-
Knihynainternetu.cz
Václav Špála - J. Kotalík

Václav Špála - J. Kotalík

Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1972 (1.)
175,-
Knihynainternetu.cz
Václav Špála - Kotalík, Jiří

Václav Špála - Kotalík, Jiří

Malá galerie svazek 10., vydal Odeon Praha 1972, kniha má 45 reprodukcí, 81 stran, celopl. vazba s přebalem, dobrý stav.
220,-
Knihynainternetu.cz
Václav Špála - Kotalík, Jiří

Václav Špála - Kotalík, Jiří

Obrazová publikace. Odeon, Praha 1972. 1. vydání. br/ Svazek č. 10 z edice Malá galerie. br/ br/ Orig. celoplátěná vazba s obálkou, 84 stran, 21x21. br/ Stav: mírně natržená obálka, ...
240,-
Knihynainternetu.cz
Václav Špála - Kotalík, Jiří

Václav Špála - Kotalík, Jiří

Obrazová publikace. Obálka Oldřich Hlavsa. Odeon, Praha 1972. 1. vydání. br/ Svazek č. 10 z edice Malá galerie. br/ Orig. celoplátěná vazba s obálkou, 84 stran, 20x21. br/ Stav: dobrý. ...
240,-
Knihynainternetu.cz
Václav Špála - Rachlík, František

Václav Špála - Rachlík, František

Obrazová publikace. Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1955. 1. vydání. br/ br/ Orig. brož s obálkou, 112 stran, 24x17. br/ Stav: podřená, na několika místech ...
510,-
Knihynainternetu.cz
Václav Špála - Matějček, Antonín

Václav Špála - Matějček, Antonín

Obrazová publikace. Úprava František Muzika. SVU Mánes, Praha 1948. br/ Svazek č. 1 z edice Prameny. br/ Orig. poloplátěná vazba, 34 stran, 30x21. br/ Stav: dobrý. br/
240,-
Knihynainternetu.cz
Václav Špála - Jiří Kotalík

Václav Špála - Jiří Kotalík

Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1972 ()
195,-
Knihynainternetu.cz
Kreslení - F. J. Špála

Kreslení - F. J. Špála

Kreslení pro malé a nejmenší.Vydal B.Kočí v Praze,nedatováno.Původní brož,měkká vazba,ve hřbetě natržena,přední a zadní strana zašpiněna.Stav dobrý.
250,-
Knihynainternetu.cz
Václav Špála - Jiří Kotalík

Václav Špála - Jiří Kotalík

Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1972 ()
195,-
Knihynainternetu.cz
Václav Špála - Jiří Kotalík

Václav Špála - Jiří Kotalík

Odeon, NKLU, Praha, 1972, 1. vydání, 43500 výtisků, orig. celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, 45 barev.reprodukcí, 84 stran
320,-
Knihynainternetu.cz
Václav Špála - kolektiv autorů

Václav Špála - kolektiv autorů

Nakladatel : SVU Mánes Rok vydání (číslo vydání) : 1948 () Popis : chybí obálka
195,-
Knihynainternetu.cz
Václav Špála - Jiří Kotalík

Václav Špála - Jiří Kotalík

Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1972 ()
195,-
Knihynainternetu.cz
Václav Špála - Matějček Antonín

Václav Špála - Matějček Antonín

vazba poloplátěná . . ,rok 1948 ,místo vydání : Praha ,vydavatel S. V. U. Mánes-Svoboda ,stav velmi dobrý , Prameny, sv. 1
97,-
Knihynainternetu.cz
Národní umělec Václav Špála

Národní umělec Václav Špála

Nakladatel : SVU Mánes Rok vydání (číslo vydání) : 1947 ()
195,-
Knihynainternetu.cz
Václav Špála - Kotalík Jiří

Václav Špála - Kotalík Jiří

Vazba : původní, celoplátěná, s obálkou.Vydavatel : Odeon, Praha, 1972. Popis stavu : dobrý . Poznámka : Kniha má 45 reprodukcí. .
150,-
Knihynainternetu.cz

Nalezeno: 104 položek zboží
Seřazeno: RELEVANCE, cena

Strana: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>
Zobrazit: 20 / 30 / 50 položek na straně