Přeskočit navigaci

NejNákup.cz umožňuje vyhledat a porovnat zboží a eshopy, srovnat ceny, najít levné prodejce či výhodné ceny

Zboží Eshopy

Hledat ve zboží NejNákup.cz   (prohledáváme 6656676 položek zboží z 1130 eshopů)

   Co hledáte?      Nápověda 

Jste tady: NejNákup > Václav Sivko > Detail zboží Václav Sivko

Václav Sivko

Název:

Václav Sivko

Koupit zboží v internetovém obchodě
Václav Sivko
Zvětšit obrázek
Václav Sivko
Graf historie ceny
Popis:
(dle prodejce)
Katalog k výstavě.Edice Knižní a volná grafika.Galerie Fronta,Praha prosinec 1964.Původní brož.Stav pěkný.
   
Prodejce: Knihynainternetu.cz Více informací o eshopu
Přejít do katalogu
Doporučit zboží
Najít podobné zboží
Cena zboží: 160 Kč s DPH (160 Kč bez DPH)

Informace zde uvedené jsou dodány přímo prodejcem. NejNákup.cz není zodpovědný za jejich správnost. Za správnost ručí prodejce.


Podobné zbožíCena s DPH [Kč]
    
Contes Modernes - , ilustroval Václav Sivko

Contes Modernes - , ilustroval Václav Sivko

Krásné ilustrace Václava Sivka. Vydalo nakladatelství Artia, Praha 1967. Původní celoplátěná vazba s obálkou. 213 stran. Obálka nahoře u hřbetu mírně natržena. Velmi pěkný stav.
550,-
Knihynainternetu.cz
Černobílé roky - Václav Sivko, Jiří Brabec

Černobílé roky - Václav Sivko, Jiří Brabec

MF, Praha, 1965, 1. vydání, výtvarná část, obálka a vazba Václav Sivko, celoplátěná vazba, velmi stav, chybí přebal, 224 stran,
710,-
Knihynainternetu.cz
Černobílé roky - Václav Sivko, Jiří Brabec

Černobílé roky - Václav Sivko, Jiří Brabec

MF, Praha, 1965, 1. vydání, výtvarná část, obálka a vazba Václav Sivko, celoplátěná vazba s přebalem, přebal mírně natržený, výborný stav, 180 stran,
360,-
Knihynainternetu.cz
Černobílé roky - Václav Sivko, Jiří Brabec

Černobílé roky - Václav Sivko, Jiří Brabec

MF, Praha, 1965, 1. vydání, výtvarná část, obálka a vazba Václav Sivko, celoplátěná vazba, velmi dobrý stav, chybí přebal, 224 stran,
560,-
Knihynainternetu.cz
Černobílé roky - Václav Sivko, Jiří Brabec

Černobílé roky - Václav Sivko, Jiří Brabec

MF, Praha, 1965, 1. vydání, výtvarná část, obálka a vazba Václav Sivko, celoplátěná vazba s přebalem, odřený přebal, velmi dobrý stav, 180 stran.
360,-
Knihynainternetu.cz
Černobílé roky - Václav Sivko, Jiří Brabec

Černobílé roky - Václav Sivko, Jiří Brabec

Mladá Fornta, Praha, 1965, 1. vydání, výtvarná část, obálka a vazba Václav Sivko, celoplátěná vazba s přebalem, přebal mírně natržený, výborný stav, 180 stran,
920,-
Knihynainternetu.cz
Pěna dní - Boris Vian, ilustroval Václav Sivko

Pěna dní - Boris Vian, ilustroval Václav Sivko

Přeložil Svatopluk Horečka. Ilustroval,vazbu a pouzdro navrhl Václav Sivko.Graficky upravil Václav Rein. Vydal Odeon v Praze roku 1967, 1. vydání, 217 stran. Původní pevná vazba v papírovém ...
1 150,-
Knihynainternetu.cz
Václav Sivko-Kresby - MÍČKO Miroslav

Václav Sivko-Kresby - MÍČKO Miroslav

Rok vydání : 1957
290,-
Knihynainternetu.cz
Martínkovy pohádky - Eduard Petiška, ilustroval Václav Sivko

Martínkovy pohádky - Eduard Petiška, ilustroval Václav Sivko

Vydalo Středočeské nakladatelství a knihkupectví v Praze 1971.První vydání,stran 48.Původní pevná vazba,ve hřbetě nepatrně natržena.Stav pěkný.
550,-
Knihynainternetu.cz
Birlibán - Eduard Petiška, ilustroval Václav Sivko

Birlibán - Eduard Petiška, ilustroval Václav Sivko

Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1959.Vydání první,stran 156 s 38 barevnými ilustracemi v textu.Původní poloplátěná vazba s přebalem.Stav pěkný.
750,-
Knihynainternetu.cz
Martínkovy pohádky - Eduard Petiška, ilustroval Václav Sivko

Martínkovy pohádky - Eduard Petiška, ilustroval Václav Sivko

Vydalo Středočeské nakladatelství a knihkupectví v Praze 1971.První vydání,stran 48.Původní pevná vazba.Stav pěkný.
550,-
Knihynainternetu.cz
Černobílé roky   - Sivko Václav

Černobílé roky - Sivko Václav

Vazba : původní, celoplátěná, 182 stran, s obálkou.Vydavatel : Mladá fronta, Praha, 1965. Popis stavu : dobrý .
220,-
Knihynainternetu.cz
Máj - Karel Hynek Mácha, ilustroval Václav Sivko - litografie

Máj - Karel Hynek Mácha, ilustroval Václav Sivko - litografie

Mladá fronta, Praha 1960. Původní brož, folio, nestránkováno, nádherné litografie V. Sivka! V rozích lehce pomačkáno, dobrý stav (viz foto).
400,-
Knihynainternetu.cz
Vietnam-Reiseeindrücke eines Malers - 
				 Sivko Václav

Vietnam-Reiseeindrücke eines Malers - Sivko Václav

Artia Praha 1958, 172čb. a bar. fotografií a ilustrací, 10 stran textu, celopl. vazba, 4°, velmi dobře zachováno, uloženo v karton. pouzdře
310,-
Knihynainternetu.cz
Město jménem Praha - Karel Šiktanc

Město jménem Praha - Karel Šiktanc

il. Václav Sivko, MF 1966
200,-
Knihynainternetu.cz
Jak vejce potkalo strejce - Kamil Bednář

Jak vejce potkalo strejce - Kamil Bednář

Ilustrace Václav Sivko,SNDK 1964,razítka
310,-
Knihynainternetu.cz
Mariola - Helena Malířová

Mariola - Helena Malířová

Družstevní práce 1951,ilustroval Václav Sivko
230,-
Knihynainternetu.cz
Slunce zašlo za mraky - různí autoři

Slunce zašlo za mraky - různí autoři

NV 1963,razítka, ilustrace Václav Sivko
200,-
Knihynainternetu.cz
Smrtelná neděle - Jaroslav Putík

Smrtelná neděle - Jaroslav Putík

Il. Václav Sivko, bez přebalu, MF 1967
200,-
Knihynainternetu.cz

Nalezeno: 180 položek zboží
Seřazeno: RELEVANCE, cena

Strana: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>
Zobrazit: 20 / 30 / 50 položek na straně